www.mouthmouse.eu

 

MouthMouse, český výrobek, www.mouthmouse.eu

MouthMouse znamená Samostatnost a Nezávislost


Díky Mouth Mouse a samostatnému ovládání PC získá člověk nový pohled na svět, ať je postižen vysokým ochrnutím, amputací končetin nebo svalovou dystrofií.

Díky univerzálnosti přístroje, která spočívá v jednoduchém připojení přístroje k PC a jednoduché instalaci mouthmouse na stůl, lůžko nebo invalidní vozík, se rapidně zlepší kvalita života člověka. Zlepšení nastává díky okamžitému zvýšení samostatnosti, zkvalitnění komunikace s okolím, zlepšení nezávislosti na okolí a přísunu téměř neomezených informací.

MouthMouse je náhrada klasické počítačové myši

MouthMouse pomáhá lidem ovládat PC pohybem rtů. Pomoc se naskýtá těm lidem, kteří nemohou ovládat končetinami klasickou počítačovou myš.

MouthMouse plně nahrazuje tuto klasickou počítačovou myš se všemi jejími funkcemi. Díky tomuto přístroji je možné kvalitně ovládat PC a software, ať už doma nebo v kanceláři. Zařízení dovoluje plnohodnotně pracovat s PC, užívat si zábavy, získávat informace a komunikovat s okolím.


Vlastnosti MouthMouse:


- Snadné použití vsedě i vleže
- jednoduchá instalace připojením k PC ( USB - žádný vedlejší napájecí zdroj)
- citlivý a dynamický pohyb kurzoru myši dle pohybu rtů, úst
- Pravé a levé tlačítko myši, dvoj-klik, drag&drop
- vkládání textu pomocí software : klávesnice (standard. součást systému Windows )
- hygienu zajišťuje vyměnitelný náustek
- veškeré ovládání PC (práce s kancelářským software, internet, hry, multimedia, telefon)


Hygiena

Náustek je lehce snímatelný a nahraditelný za nový „klobouček“, který je z LATEXU. Z materiálu, ze kterého jsou vyráběny dětské cumle. Takto je zajištěna maximální hygiena a možnost využít jeden přístroj pro více lidí.

Jednoduchost

Není zapotřebí žádný vnější napájecí zdroj, po rozbalení krabice stačí připojit MouthMouse k PC a vše je připraveno k okamžitému používání.

Jednoduché ovládání

Pohyb kurzoru myši zajišťují jemné pohyby úst. Jak moc rty vychýlí osu snímače, tak rychle se kurzor myši pohybuje. Je tak zajištěno maximálně přesné a detailní polohování kurzoru myši a kvalitní dynamika pohybu. Funkce tlačítek myši zajišťují na MouthMouse miniaturní spínače, které reagují na stisk rtů nebo zubů. Lze tak snadno provádět dvojklik, posunování oken a ikonek, prohlížení stránek pomocí stránkování, je zajištěn klasický klik pravým i levým tlačítkem a jsou zajištěny ostatní funkce standardní myši.